Чистий та охайний автомобіль – мрія кожного автовласника. Аби ваш «залізний кінь» служив вам вірою і правдою багато років, його потрібно добре доглядати. Та яким би турботливим не було ставлення до автівки, від негативного впливу метеорологічних та дорожніх умов транспорт не убезпечити: на автошляхах багато пилу, бруду, піску, солі, які липнуть до фарби, і якщо їх регулярно не змивати, то вони можуть роз’їдати покриття автомобіля. Саме тому, незалежно від пори року кузов потребує професійного догляду.

З турботою про вас, автомийка «Стожари», що успішно працює більш ніждесять років, завжди рада запропонувати водіям широкий спектр послуг. Серед них: безконтактна мийка, хімчистка салону, очищення від слідів комах, оновлення зовнішнього вигляду гуми, професійне полірування та воскування, очищення і розм’якшення шкіри салону, послуга «Антидощ», миття двигуна і днища машини, чистка двигунів тощо. Крім того, тут можна замовити прання або хімчистку килимів, доріжок чи ковролінів.

За помірну ціну Ви можете скористатися експрес-мийкою автомобіля (миття кузова ззовні водою під тиском), що займе 20-30 хв., або ж спробувати комплексну екстра-мийку чи люкс-мийку (40-50 хв.). Детальніше про ціни на ці та інші послуги можна дізнатись у прайс-листі. І поки вашою машиною займаються професіонали, вам не потрібно очікувати на вулиці – до послуг наших клієнтів – стильне та затишне кафе з найсмачнішою кавою та домашніми стравами.

Тим часом у спеціальному боксі, а їх на автомийці «Стожари» цілих шість (що значно економить час очікування в черзі), наші спеціалісти за допомогою професійного обладнання наводять чистоту вашого автомобіля. Знову ж таки, на кожному пості працює по два автомийника, які якісно та оперативно виконують поставлені завдання. У роботі ми використовуємо якісну автохімію, щоб зовнішній вигляд авто був бездоганним і лакофарбове покриття якомога довше зберігало свої властивості.

До слова, за тим що відбувається у автобоксіви можете спостерігати просто в залі кафе, де на спеціальному екрані демонструють відео з камери відеоспостереження. Відтак, ми готові враховувати усі побажання та зауваження клієнтів в плані обслуговування автомобіля. Коли авто буде чистим, вам про це відразу ж повідомлять.

Автомийкапрацює щодня з 08.00 до 22.00 год., без вихідних. Для зручності автовласників у нас діє послуга попереднього запису. Також для постійних клієнтівдіє спеціальна система знижок.

Подбайте про свою «крихітку» разом із автомийкою «Стожари» і насолоджуйтеся бездоганною чистотою вашого автомобіля!